• ATIK DEPOLAMA TESİSİ(ADT) DENETİM HİZMETLERİ

    Proje firması tarafından hazırlanan projeleri, paftaları ve hesapları, atıkların düzenli depolanmasına dair yönetmelik ile su yapıları denetim hizmetleri yönetmeliğindeki kriterler öncelikli olmak üzere teknik şartnameler, yürürlükte bulunan diğer yönetmelik, genelge, şartname ve standartlara uygunluğu açısından..

  • SU YAPILARI DENETİM HİZMETLERİ

    DSİ ile Su Kullanma Hakkı ve İşletme Esaslarına İlişkin Anlaşma imzalayarak EPDK'dan lisans almış şirketlerin inşa ettiği ya da edeceği, Su yapılarını (taşkın suları ve sellere karşı koruyucu tesisler , sulama-drenaj tesisleri, hidroelektrik enerji tesisleri, arıtma tesisleri, içme suyu ve kanalizasyon..

HAKKIMIZDA

HiDRO GRUP

Su Yapıları ve Atık Depolama Tesisi Denetim Hizmetleri

HİDRO GRUP, bilimsel ve teknik gelişmelere açık, yaratıcılığı hedefleyen, konularında uzman teknik kadrosu ile teknik kurallardan ödün vermeden, hedefinin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara ve etik kurallara uygun denetim ve mühendislik hizmetlerinin verilmesinde ilkeli, disiplinli ve güvenilir olmayı amaçlamıştır.

HİDROGRUP, bilimsel ve teknik gelişmelere açık, yaratıcılığı hedefleyen, konularında uzman teknik kadrosu ile teknik kurallardan ödün vermeden, hedefinin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara ve etik kurallara uygun denetim ve mühendislik hizmetlerinin verilmesinde ilkeli, disiplinli ve güvenilir olmayı amaçlamıştır.

Firmamız bu hizmetleri verirken güvenli ve ekonomik yapılar meydana getirmeyi hedefleyen ve mühendisliğin gerekliliği olan etik değerlerde ödün vermeyen bir denetim firmasıdır.

DEVAMINI OKU
DENEYİMLERİMİZ DEĞER KATAR...

Faaliyet Alanları

HİDRO GRUP olarak faaaliyet alanları hususunda disiplinli ve titiz bir şekilde hizmet sunmayı, işin gerektirdiği uzman teknik ekibi içerisinde barındırarak teknik kurallardan uzaklaşmadan yeni gelişmelere açık ve yaratıcılığı hedeflemekteyiz.
  • Su Yapıları Denetim Hizmetleri
  • Atık Depolama Tesisi (ADT) Denetim Hizmetleri
  • Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri
  • Proje ve Raporlama Hizmetleri
Su Yapıları Denetim Hizmetleri

Su Yapıları Denetim Hizmetleri

HİDRO GRUP, DSİ ile Su Kullanma Hakkı ve İşletme Esaslarına İlişkin Anlaşma imzalayarak EPDK'dan lisans almış şirketlerin inşa ettiği ya da edeceği, Su yapılarının kontrol çalışmaları, teknik denetimleri ve yapım kontrolörlük hizmetlerini verir.

Devamını Oku   
Atık Depolama Tesisi

Atık Depolama Tesisi (ADT) Denetim Hizmeti

Proje firması tarafından hazırlanan projeler, su yapıları denetim hizmetleri yönetmeliğindeki kriterler öncelikli olmak üzere teknik şartnameler, yürürlükte bulunan diğer yönetmelik, genelge, şartname ve standartlara uygunluğu açısından denetlenir.

Devamını Oku   

ADT

Niğde Gümüştaş - Atık Depolama Tesisi

Hidrogrup Olarak

Daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.

Fikirlerin sınırları yoktur, bu düşünce şirket kültürümüze yerleşmiştir. Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için bize katılın.

BİZE KATILIN

BİZDEN

HABERLER